Захист магістрів-фінансистів: «Подолаємо виклики сьогодення!» — Університет «КРОК»

Захист магістрів-фінансистів: «Подолаємо виклики сьогодення!»

02 лютого 2023 Новини та події

Наприкінці січня 2023 року Кафедра національної економіки та фінансів мала черговий захист магістрів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування». І ця подія не просто відбулася, а пройшла на високому організаційному та науковому рівні.

Складна ситуація в країні, відсутність електроенергії, мобільного зв’язку та, подекуди, можливості зустрічей з науковими керівниками в офлайн форматі. Та ще й 13 випускників! Однак, у нашому випадку це не завадило магістрантам скласти це непросте випробування під час воєнного стану. Як результат, 13 успішних захистів кваліфікаційних робіт, з яких 3 відбулися онлайн. Трьом випускникам досвідчена атестаційна комісія у складі проф. Віктора Грушка, проф. Ігоря Румика та доц. Світлани Плетенецької рекомендувала продовжити наукові пошуки в аспірантурі.

Професорсько-викладацький склад кафедри вітає магістрів з чудовим результатом, бажає нових досягнень у мирній, вільній і процвітаючій Україні! Кафедра національної економіки та фінансів

Оновлено: Четвер, 11 травня 2023 17:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист магістрів-фінансистів: «Подолаємо виклики сьогодення!»