Випускники розповідають #проКРОК — Університет «КРОК»

Випускники розповідають #проКРОК

28 червня 2023 Новини та події

Артем Левераш та Катерина Липовенко, випускники-фінансисти 2023 року, щиро дякують кафедрі національної економіки та фінансів і звичайно Університету за якісне навчання та яскраве студентське життя.

«У КРОЦІ досить якісна освіта - маю дуже хороші враження про навчання. Вчитися було досить складно, але, разом з тим, і цікаво. І це класно, адже у цілому можна впоратися, якщо докладати певні зусилля. Викладачі завжди підтримують та йдуть на зустріч у вирішенні різних питань», – Артем Левераш.

«Я вдячна Університету та кафедрі за високу якість освіти. Тут панує атмосфера дружелюбності, поваги та єдності. Хотіла б подякувати нашим викладачам, адже була виконана величезна робота. Ми навчалися у дуже важкий час, але наші спільні зусилля були спрямовані на єдину мету – направляти на правильний шлях і навчати нас. Спасибі за терпіння і розуміння!», – Катерина Липовенко.

Оновлено: Середа, 28 червня 2023 16:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випускники розповідають #проКРОК