Курс: Психологічна допомога військовослужбовцям — Університет «КРОК»

Курс: Психологічна допомога військовослужбовцям

28 червня 2023 Новини та події

На базі навчально-практичного психологічного центру «Крок за КРОКОМ» ННІ психології Університету «КРОК» пройшло чергове онлайн-заняття сертифікатного курсу «Психологічна допомога військовослужбовцям, членам їхніх сімей та іншим учасникам війни».

«Травма війни» є одним з найпоширеніших явищ не лише під час війни, а у мирний час після її завершення, тому тема курсу актуальна та важлива для сьогодення. Кожен учасник курсу має змогу здобути знання та компетенції кризової психологічної допомоги постраждалим від війни та їх реабілітації.

До курсу ще можна доєднатися!

Консультація за телефоном: (096)188-63-08 (Полторацька Поліна Сергіївна).

Спікер - Владислав Владиславович Зубченко, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК» та Київського юнгіанського інституту, юнгіанський консультант, психотерапевт.

Заняття проходять щоп’ятниці на платформі ZOOM по завершенню видається сертифікат.

Пам’ятаємо, що від знань, умінь, навичок та психологічної готовності допомагати залежить зцілення суспільства від жахів війни у майбутньому!

Оновлено: Середа, 28 червня 2023 17:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Курс: Психологічна допомога військовослужбовцям