Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення — Університет «КРОК»

Новини та події

Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення

26 квітня 2023 Новини та події

26 квітня 2023 року учасниця проєктної групи «Характерники» - Аліна Березняк, за підтримки ЦРК та навчально-наукового інституту психології, провела проєкт «Крокуємо свідомо».

Перший тренінг був на тему: «Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення». Учасники тренінгу отримали відповіді на такі запитання:

  • Чому зникла мотивація вчитись?
  • Як впоратись з академічними боргами, якщо нічого не хочеться?
  • Як знову відновити свій ритм роботи та як його не втрачати?

Студенти взяли участь, як у онлайн так і в оффлайн-форматі, та дізналися, як стати більш психологічно обізнаними, стресостійкими та мати більше психологічних лайфгаків на освітньому та життєвому фронтах.

На тренінг також була запрошена арт-терапевтка, студентка Університету «КРОК» - Марія Вальковська, котра розповіла про цікаві методики на саморегуляцію!

З її допомогою студенти мали змогу намалювати багато цікавих малюнків та отримали відповіді на особисті питання. Центр розвитку кар'єри «КРОК» висловлює вдячність Марії Вальковській за такий цікавий та мотивуючій тренінг, та підтримку проєкту! Проєктна група ЦРК «Характерники» активно підтримує студентські ініціативи та завжди відкрита до співпраці.

Тож чекаємо на тебе в кабінеті 109/109-1!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення