«Туризм. Крок до професії»: онлайн-зустріч із СШ №124 м.Києва — Університет «КРОК»

«Туризм. Крок до професії»: онлайн-зустріч із СШ №124 м.Києва

26 квітня 2023 Новини та події

Багаторічні партнерські зв’язки пов’язують Університет «КРОК» та спеціалізовану школу № 124 м. Києва з поглибленим вивченням інформатики.

24 квітня 2023 року в рамках спільного профорієнтаційного просвітницького проєкту кафедри туризму та Департаменту довузівської підготовки – «Туризм. Крок до професії» відбулася онлайн-зустріч кафедри туризму із учнями 11-х класів, де був презентований виступ щодо особливостей підготовки майбутніх фахівців з туризму в Університеті «КРОК», зроблені акценти на практико-орієнтованій підготовці.

Також старшокласники познайомились із спектром спеціальностей нашого Університету, куди можна поступити, з особливостями навчання, можливостями розвитку та творчої реалізації. Старшокласники цікавилися й особливостями вступу цього року та можливостями навчання в режимі офлайн.

Такі профорієнтаційні зустрічі надзвичайно корисні для учнівської молоді, яка стоїть перед вибором майбутньої професії!

Щиро дякуємо учням, викладачам, керівництву спеціалізованої школи № 124 за активну співпрацю!

Щиро дякуємо директору – Кучер Галині Петрівні та Черняховській Світлані Олексіївні – заступнику директора за багаторічну партнерську взаємодію!

Оновлено: Четвер, 27 квітня 2023 14:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Туризм. Крок до професії»: онлайн-зустріч із СШ №124 м.Києва