Рефлексія від ІІІ наукової конференції «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку-2023» — Університет «КРОК»

27 квітня 2023 Новини та події

Відчуття захоплення та вдячності це рефлексія від ІІІ наукової конференції «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку-2023».

26 квітня 2023 року кафедра управлінських технологій Університету «КРОК» організувала та успішно провела наукову конференцію у змішаному форматі (оффлайн, радіємо, що бібліотека була заповнена + онлайн)! Об'єднавши досвід і молодь на одній платформі виступали видатні науковці,професіонали разом з магістрами, студентами дискутували і обговорювали актуальні доповіді. Учасники конференції пропонували різні рішення в реформуванні нашої країни і це ще раз демонструє, актуальність і значимість менеджменту для всіх і кожного!

Щиро вдячні всі організаторам і учасникам конференції! Освіта і наука працює на майбутнє України!
МИ ПЕРЕМОЖЕМО!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Оновлено: Четвер, 27 квітня 2023 17:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Рефлексія від ІІІ наукової конференції «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку-2023»