Туризм: перший крок до практичної підготовки студентів 1 курсу — Університет «КРОК»

Туризм: перший крок до практичної підготовки студентів 1 курсу

27 квітня 2023 Новини та події

24 квітня 2023 року у студентів 1 курсу спеціальності «Туризм» розпочалась навчально-ознайомча практика, яка триватиме 4 тижні. Настановче заняття провела керівник практики – Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму.

Важливо познайомитись із підприємствами туристичної індустрії, зустрітися із фахівцями, розібратися в особливостях майбутньої професії, познайомитись із туристичними ресурсами, музейною спадщиною, пройти курсову підготовку, як елемент неформальної освіти. В організації практики активно допомагає Центр розвитку кар’єри на чолі з директором – Карловим Олександром Федоровичем!

І хоча більшість заходів відбудеться в режимі онлайн, враховуючи зовнішні виклики і загрози, студенти оптимістично налаштовані на оволодіння професійними компетентностями.

Побажаємо студентам успіхів та натхнення! Життя продовжується…

Оновлено: Четвер, 27 квітня 2023 18:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм: перший крок до практичної підготовки студентів 1 курсу