VІ зустріч форуму КН — Університет «КРОК»

VІ зустріч форуму КН

15 липня 2022 Новини та події

Не встигла пройти одна зустріч, як форум КН продовжує активно працювати над життям Інституту та його розвитком.

7 липня 2022 року відбулась VI зустріч форуму в звичній для всіх дружній та теплій атмосфері, де було обговорено:

1. Появу конкурентів на ринку та який вплив це матиме на вступну кампанію на освітньої програми «Комп’ютерні науки», зокрема, активне поширення даної спеціальності на ринку праці. Також в рамках даного питання актив форуму КН провів невеличке інсайд дослідження форумів щодо того саме бажають бачити вступники на освітню програму «Комп’ютерні науки». Так, серед переваг абітурієнти вбачають:
  • кібербезпека (яким чином захищати дані);
  • криптовалюта (програмування на Blockchain).
  1. Було обговорено низку питань щодо початку навчання в 2022-2023 навчальному році: в якому форматі розпочнеться навчання; які гарантії безпеки при очному форматі навчання; можливості оформлення індивідуального графіку; можливість перескладання академічних заборгованостей.
  2. Також активом форуму КН було висловлено зацікавленість безпосередньо в тому яким же чином захищати власну інтелектуальну власність в рамках виконання власного програмного продукту. Було обговорено моменти щодо наявних рекомендацій в рамках дисципліни ОП «Комп’ютерні науки» – «Інтелектуальна власність в галузі ІТ» На ознайомлення здобувачі отримали статтю провідного професора в даній області – Медведєвої Олени Михайлівни.
  3. Думка форуму КН щодо створення аккаунтів ННІІКТ в соціальних мережах, де було вирішено затвердити відповідальних за наповненість контенту.
  4. Питання залучення форуму КН до проведення випуску здобувачів КЕПІТ.
  5. Створення єдиної екосистеми КН для обміну думками та можливі безпосередні інструменти для реалізації.

І це ще не все…

Скоро плануємо поділитися багатьма крутими моментами вже безпосередньо із життя КН спільноти. До нових постів!

Ваш форум КН

Оновлено: П'ятниця, 15 липня 2022 13:09