Які враження від навчання на ОП «Управління закладом освіти» — Університет «КРОК»

Які враження від навчання на ОП «Управління закладом освіти»

15 липня 2022 Новини та події

Управління закладом освіти – одна із найвідповідальніших професій. Про те, як здобути цю професію та про враження від навчання в Університеті «КРОК», #проКРОК розповіла Яценко Світлана Павлівна, студентка магістратури МЕН/УЗО-21м-з.

«Університет «КРОК» має популярність серед моїх колег та друзів. Багато колежанок вже закінчили Університет «КРОК», тому вирішила здобути другу вищу освіту саме тут. Хороші відгуки та рекомендації не дали шансів вагатися. Будучи студенткою можу сказати, що навчання в онлай-форматі, дійсно хороше.

Дякую всій команді кафедри управлінських технологій за чудову організацію навчального процесу , за увагу до кожного студента, за змістовні і професійні лекції та семінарські заняття. «Бути вчителем у цифрову добу — це навчати навичок майбутнього вже сьогодні». (Дженіфер Флемінг, California State University)

Всім колегам-освітянам рекомендую освітню програму «Управління закладами освіти» в Університеті «КРОК».

Оновлено: Понеділок, 18 липня 2022 16:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Які враження від навчання на ОП «Управління закладом освіти»