Давай поговоримо про «реальний» світ: важливо те, яким ти бачиш свій вектор напрямку — Університет «КРОК»

30 червня 2022 Новини та події

Навчальний рік підходить до кінця і з ним з’являються змішані емоції святкування та страху. У випускників виникає одразу питання, що ж робити після завершення навчання, як рухатись далі та що ж в результаті кожен має отримати для себе.

Враховуючи відповідь на дане питання Навчально-науковим інститутом інформаційних та комунікаційних технологій було проведено зустріч із випускниками ОП «Комп’ютерні науки» щодо подальшого їх вектору направлення після завершення навчання. Зокрема, шляхом опитування студентів 4-го курсу було з’ясовано, що частина зацікавлена в продовженні навчання на магістерській освітній програмі «Agile програмного забезпечення».

Таким чином в рамках опитування було заплановано зустріч для відповіді на питання. До участі в зустрічі було запрошено Начальника Секретаріату приймальної комісії Іщенко Людмилу Володимирівну; Лукутіна Олега Валерійовича – Scrum Master & Agile Trainer IT Project manager та викладача даної програми. Також до зустрічі долучилися студенти ОП – Десятнюк Інна Сергіївна та Мельник Олексій Євгенович.

Зустріч принесла низку цінних результатів для майбутніх вступників:

• отримання інформації щодо кроків, які слід виконати для подальшого вступу на програму;
  • спілкування та отримання настанов від провідного викладача – практика ОП;
  • можливість поспілкуватися здобувачами, які могли висвітлити переваги та особливості програми.
Оновлено: Неділя, 03 липня 2022 18:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Давай поговоримо про «реальний» світ: важливо те, яким ти бачиш свій вектор напрямку