До уваги вступників, внутрішньо переміщених осіб! — Університет «КРОК»

До уваги вступників, внутрішньо переміщених осіб!

01 липня 2022 Новини та події

Маємо велику віру в те, що наступний навчальний рік розпочнеться у мирній країні і саме Ви будете відбудовувати її після Перемоги!

А для цього потрібно обрати професію, яку Ви можете отримати в Університеті «КРОК» на безоплатній основі.

Університет «КРОК» запроваджує «Програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в навчальний процес».

Фінансування програми здійснюється за рахунок грантових фондів Університету «КРОК».

Для молоді з тимчасово окупованих територій передбачена спеціальна спрощена процедура вступу до нашого навчального закладу та забезпечено соціальні гарантії.

Студенти з числа внутрішньо переміщених осіб можуть отримати наступну допомогу: повна оплата за весь період навчання для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (термін навчання 4 роки).

Спеціальності:

Умови вступу:

1. Довідка, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (людина, яка виїхала з тимчасово окупованої території з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, повсюдних проявів насильства, а також, яка перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії, має оформити довідку внутрішньо переміщеної особи;
  2. Виконати умови вступу для здобуття освіти у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК»», передбаченими Правилами прийому в 2022 році.

Детальна інформація: +380674702113 (Viber, Whatsapp)

Оновлено: Середа, 27 липня 2022 17:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » До уваги вступників, внутрішньо переміщених осіб!