Про бренд-комунікацію від професіоналів — Університет «КРОК»

Про бренд-комунікацію від професіоналів

12 квітня 2021 Новини та події

У нинішніх реаліях бренд-комунікації постає одним із основних інструментів формування будь-якої інституції. Тож, не дивно, що саме висвітленню цього питання журнал «Маркетинг и Реклама» присвятив свій останній випуск.

Тема номеру: «Бренд-комунікації нинішнього періоду: з емоцією, душею, але за розрахунком».

«Маркетинг и Реклама» — провідне міжнародне спеціалізоване видання з маркетингової тематики, котре орієнтоване, в першу чергу, на практиків в сфері реклами і маркетингу. Більшість авторів журналу — практики, тому публікації в журналі мають практичну цінність. Провідні викладачі кафедри маркетингу та поведнікової економіки долучились до творення останнього випуску журналу, поділившись власним досвідом, а також відповівши на низку запитань щодо тематики бренду комунікації.

Експертами від Університету «КРОК» виступили:

Матеріал бліц-опитування експертів, містить цілий каскад відмінних бізнес-ідей та корисних застережень!

Рекомендуємо до ознайомлення усім, хто цікавиться тематикою комунікації бренду.

Оновлено: Понеділок, 12 квітня 2021 16:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про бренд-комунікацію від професіоналів