Університет «КРОК» рекомендують компанії-працедавці!

12 квітня 2021 Новини та події

Зовсім нещодавно було оприлюднено чотирнадцятий рейтинг закладів вищої освіти (ЗВО) за версією працедавців від Всеукраїнського журналу «Деньги».

Редакція разом з компаніями-працедавцями оцінювали роботу університетів за 2020 рік, який, між тим, став своєрідним стрес-тестом для системи вищої освіти в Україні. У цілому, пандемію ЗВО пережили гідно, і навіть в дистанційному режимі продовжували готувати майбутніх фахівців.

Під час попередніх криз, які переповнювали Україну, бізнес дуже жваво скорочував персонал і «пускав під ніж» в тому числі маркетологів, фахівців з реклами, менеджерів молодшої ланки. Нині ж роботодавці ставляться до представників гуманітарних професій більш дбайливо, так як розуміють, що гідний, кваліфікований фахівець потрібен в компанії завжди.

Перелік ЗВО, які готують кращих гуманітаріїв, цілком передбачуваний. Окрім того, приємно зазначити, що під час опитування редакцією компаній-працедавців значна частка з них радять звернути увагу на випускників Університету «КРОК»!

Пишаємося успіхами наших випускників!

Оновлено: Понеділок, 12 квітня 2021 17:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» рекомендують компанії-працедавці!