Онлайн-тренінг у рамках проєкту Еразмус +

13 квітня 2021 Новини та події

7 квітня 2021 року стартував перший онлайн тренінг для викладачів та адміністративного персоналу, які працюють з іноземними студентами в рамках реалізації проєкту Еразмус + «Адаптація іноземних студентів/INTERADIS», який провів Олівер Шмідт, стартап консультант та менеджер з інновацій з Вільного університету Берліну (Hultgren Nachhaltigkeitsberatung UG).

Андрій Лотарєв, начальник управліня міжнародного співробітництва та інші співробітники УМС, а саме: Анна Дробина, керівник проєктів та програм; Марина Євченко, менеджер з адміністративної діяльності; Інга Заєць та Юлія Хрієнко, керівники проєктів та програм; Олександра Горбаченко, менеджер з адміністративної діяльності представляли Університет «КРОК» взяли участь в онлайн-тренінгу.

Пандемія COVID-19 поставила виклики для всього людства, проблеми, які очевидно можуть бути вирішені лише разом. Але не дивлячись на це, процес інтернаціоналізації є надзвичайно важливим для розвитку університетів. Тому під час тренінгу були обговорені такі питання:

• необхідність підтримки внутрішніх і зовнішніх стейкхолдерів;
  • розробка дієвої стратегії та основні ресурси;
  • методи залучення студентів із-за кордону;
  • як конкурувати з іншими університетами та інше.
Оновлено: Вівторок, 13 квітня 2021 17:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлайн-тренінг у рамках проєкту Еразмус +