Конкурс талантів Pygmalion: YOU ARE THE CHAMPIONS! — Університет «КРОК»

Конкурс талантів Pygmalion: YOU ARE THE CHAMPIONS!

13 квітня 2021 Новини та події

Наприкінці березня 2021 року у рамках IV Тижня іноземних мов відбувся конкурс талантів Pygmalion.

Цього року шоу відбулося в незвичних умовах, в онлайн-форматі. Було презентовано відеоролики від студентів, які виявили максимальну креативність. Це був новий досвід для студентів презентації себе в відеоформаті.

Ми вдячні всім студентам за те, що вони змогли продемонструвати свої таланти за таких незвичних умов:

Нас вразило зворушливе виконання пісні «Zombie», яку представив Рог Олександр, студент 1 курсу МВ-20.

Цікаво пролунала класична поезія Роберта Бернса «Love And Poverty» у виконанні студенток 1 курсу ЖУР-20 Устенко Софії, Подшибякіної Альони, Стояновської Лілії.

Дідик Юлія, студентка 2 курсу ЖУР-19, з поетичною композицією «Sonne» від Rammstein внесла «німецьку хвилю» в конкурс талантів.

Відеокліп «Play With The Fire», який підготували студентки 1 курсу ПС-20 Лутченко Карина, Загуменна Ірина, Драна Анна, Лузан Катерина та студентка 1 курсу МС-20 Папченко Дар’я, вразив глядачів креативним підходом до відеомейкінгу.

Ми захоплюємося прекрасним вокалом та постановкою пісні «All I Want» у виконанні Філатенко Ольги, студентки 2 курсу ЖУР-19.

Справжньою прикрасою конкурсу стала інструментальна композиція «Gojirа-Silvera / Low Lands») від Іваненка Федора, студента 1 курсу МВ-20, та рок-групи.

Лисенко Надія, студентка 1 курсу ПС-20, проникливо та зворушливо прочитала поезію С. Єсеніна англійською мовою «Dark Man».

Особливу вдячність висловлюємо ведучим шоу – студенткам 1 курсу ПС/ПР-20 – Лисенко Надії, Аврамчук Юлії, Ліпіній Єлизаветі, які створили чудову атмосферу конкурсу.

Гран-Прі присуджено у номінаціях: «Відеомейкінг», «Вокальний талант», «Поезія»:

• Гран-Прі у номінації «Відеомейкінг» Федір Іваненко та рок-група (композиція «Gojirа-Silvera / Low Lands»);
  • Гран-Прі у номінації «Вокальний талант» Ольга Філатенко (пісня «All I Want»);
  • Гран-Прі у номінації «Поезія» Надія Лисенко (вірш С. Єсеніна у перекладі на англійську мову «Dark Man»).

YOU ARE SIMPLY THE BEST!

Оновлено: Середа, 14 квітня 2021 16:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конкурс талантів Pygmalion: YOU ARE THE CHAMPIONS!