Магістр глобального бізнес менеджменту – найкраща магістреська програма 2021 — Університет «КРОК»

Магістр глобального бізнес менеджменту – найкраща магістреська програма 2021

14 квітня 2021 Новини та події

Програма Магістр глобального бізнес менеджменту Бізнес Школи «КРОК» увійшла до рейтингу найкращих програм магістрів 2021.

Щороку міжнародна рейтингова агенція Eduniversal публікує свій офіційний рейтинг найкращих магістерських програм та програм МВА з 50 галузей навчання у всьому світі.

Програма Магістр глобального бізнес менеджменту Бізнес Школи «КРОК» зайняла 20 місце в галузі міжнародного менеджменту в регіоні Східна Європа. Проаналізовано понад 22 000 магістрів та MBA, 5416 рейтинг програм, у 136 країнах з 9 географічних зон: Африка / Північна Америка / Латинська Америка / Центральна Азія / Євразія та Близький Схід / Східна Європа / Західна Європа / Далекий Схід / Океанія. Рейтингові програми базуються на аналізі освітніх пропозицій майже 4000 шкіл та університетів у 154 країнах..

Щиро вітаємо науково-педагогічний склад Бізнес Школи «КРОК», випускників та студентів програми з чудовим досягненням та бажаємо невпинного руху вперед і надалі!

Оновлено: Середа, 14 квітня 2021 20:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Магістр глобального бізнес менеджменту – найкраща магістреська програма 2021