Вільний вибір дисциплін - це Ваша можливість формування власної освітньої траєкторії та індивідуального навчального плану — Університет «КРОК»

Новини та події

Вільний вибір дисциплін - це Ваша можливість формування власної освітньої траєкторії та індивідуального навчального плану

24 листопада 2020 Новини та події

Шановні студенти 1, 2 та 3 курсів бакалаврату освітньої програми «Комп’ютерні науки», починаючи з 25 листопада 2020 року розпочато І-ий етап вільного вибору дисциплін.

На 2021-2022 навчальний рік Ви можете обрати вибіркові дисципліни відповідно до свого курсу:

  • для студентів 2020 року набору (група КН 20) – 2 дисципліни (по одній в осінньому і весняному семестрах)
  • для студентів 2019 року набору (група КН 19) – 6 дисциплін (по три в осінньому і весняному семестрах)
  • для студентів 2018 року набору (група КН 18) – 5 дисциплін в осінньому семестрі.

Перелік дисциплін вільного вибору на 2021-2022 н.р. було сформовано з урахуванням результатів минулого вибору дисциплін студентами (2020-2021 н.р.), пропозицій, які надійшли від студентів, викладачів та наших партнерів. Усі вибіркові дисципліни поділено на три рівні: РІВЕНЬ А, Б та В (відповідні анотації доступні за посиланнями: РІВЕНЬ А, РІВЕНЬ Б, РІВЕНЬ В ). Для студентів групи КН 20 для вибору доступні дисципліни РІВНЯ А , для студентів групи КН 19 в осінньому семестрі доступні дисципліни РІВНЯ А або Б, а у весняному – РІВНЯ А, Б або РІВНЯ В. Студенти групи КН 18 обирають дисципліни РІВНЯ А, Б або В.

Для вибору дисциплін Вам необхідно перейти за посиланнями, використовуючи обліковий запис Університету КРОК (Office 365) та заповнити відповідні форми:

Термін Вашого волевиявлення - до 11.12.2020 р. включно.

Дисципліна буде вважатись вибраною та включеною до індивідуального навчального плану при наявності не менш ніж 20 осіб, які бажають її засвоювати.

Оновлено: Вівторок, 24 листопада 2020 19:49
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вільний вибір дисциплін - це Ваша можливість формування власної освітньої траєкторії та індивідуального навчального плану