Постійно професійно розвиватися! — Університет «КРОК»

Постійно професійно розвиватися!

04 листопада 2020 Новини та події

Постійно професійно розвиватися, знати новітні тренди в управлінні IT-проєктами та мати високу мотивацію до навчання – все це про спільноту ННІІКТ! Майже два з половиною місяці (липень-вересень 2020 року) викладачі Інституту проходили навчання на он-лайн курсі «Принципи гнучкої роботи. Agile для викладачів» від компанії GlobalLogic.

Тренерами курсу були проєктні менеджери, інженери та консультанти GlobalLogic, які мають міжнародні сертифікати, а також багаторічний практичний досвід в ІТ-проєктах за Agile-принципами. Під час курсу викладачі мали змогу ознайомитися з такими лекційними темами, як:

• Життєвий цикл розробки програмного забезпечення від традиційних моделей до Agile.
  • Командоутворення і ролі: динаміка, підбір. Як зібрати успішну команду.
  • Робота в розподілених Agile-командах і Scrum-мітинги.
  • Міфологія вимог в Agile.
  • Agile Leadership — як змінити парадигму мислення та досягти нових результатів.
  • Забезпечення якості продукту в Agile.
  • Канбан та Скрамбан. Як знайти найкращий гнучкий підхід до роботи у команді.
  • Самоорганізовані Agile-команди: як перейти від контролю команд до їхньої повної автономності.
  • Ефективні ретроспективи.

За підсумками проходження онлайн-курсу сертифікати отримали О.С. Тимчук, О.В. Лукутін та А.І. Пилипенко. Рішенням розширеного засідання кафедри комп’ютерних наук та кафедри математичних методів та статистики прийнято зарахувати навчання як підвищення кваліфікації.

Дякуємо команді GlobalLogic за можливість долучитися до навчання! Отримані знання та навички вже успішно імплементуються в навчальному процесі!

Оновлено: Середа, 04 листопада 2020 18:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Постійно професійно розвиватися!