Зведений рейтинг кафедр та викладачів Університету — Університет «КРОК»

Зведений рейтинг кафедр та викладачів Університету

04 листопада 2020 Новини та події

За даними Зведеного рейтингу кафедр Університету «КРОК», під час формування якого враховувалися результати опитування студентів, співробітників та керівного складу навчального закладу, стан наукової роботи кафедр, було визначено кафедри з найвищими показниками роботи.

Серед кафедр, що ведуть підготовку бакалаврів найвищі показники отримали:

• кафедра психології (завідувач – кандидат психологічних наук, доцент Сингаївська Ірина Валентинівна),
  • кафедра туризму (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Мелько Людмила Федорівна)
  • кафедра теоретичної та прикладної економіки (завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Радіонова Ірина Федорівна)
  • кафедра міжнародних відносин та журналістики (завідувач кафедри – доктор політичних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України Ткач Дмитро Іванович).

Серед кафедр, що не ведуть підготовку бакалаврів найвищий показник отримала кафедра математичних методів та статистики (завідувач – кандидат технічних наук, доцент Пилипенко Анна Іванівна).

Крім того, було визначено ТОП-10 викладачів згідно загального рейтингу професорсько-викладацького складу, який враховує оцінки студентами, співробітниками, науковий бал, Google Scholar та інші показники. Вітаємо з відмінними результатами:

1. Петрову Ірину Леонідівну,
  2. Наумову Олену Олександрівну,
  3. Ткача Дмитра Івановича,
  4. Рача Валентина Анатолійовича,
  5. Ковалькову Тетяну Олександрівну,
  6. Мєдвєдєву Олену Михайлівну,
  7. Тулуша Леоніда Дмитровича,
  8. Мелько Людмилу Федорівну,
  9. Румика Ігора Івановича,
  10. Далявську Тетяну Петрівну.

Щиро вітаємо професорсько-викладацький та навчально-допоміжний склад кафедр і зичимо подальших звершень!

Оновлено: Середа, 04 листопада 2020 19:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зведений рейтинг кафедр та викладачів Університету