03 листопада 2020 Новини та події

2 листопада 2020 року відбулась зустріч т.в.о. Міністра освіти і науки України Шкарлета С.М. із представниками органів студентського самоврядування Києва щодо особливостей дистанційного навчання у закладах вищої освіти.

Фаховий коледжу Університету «КРОК» представляли голова та заступник голови Студентської ради, студенти 3 курсу Коледжу – Дарієнко Діана та Янчарук Валентин. Під час зустрічі всі представники студентського самоврядування активно спілкуватися з Сергієм Миколаєвичем, ставили запитання та намаглися донести найактуальніші студентські проблеми:  проживання в гуртожитках у період адаптивного карантину, а також можливості створення дорадчого студентського органу при МОН.

Сподіваємося, що голос студентства буде почутим саме завдяки постійній комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.

Оновлено: Вівторок, 03 листопада 2020 16:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч т.в.о. Міністра освіти і науки України Шкарлета С.М. із представниками органів студентського самоврядування Києва