Святкуємо Хелловін моторошно весело! — Університет «КРОК»

Святкуємо Хелловін моторошно весело!

03 листопада 2020 Новини та події

Наприкінці жовтня 2020 року Студентська рада Університету ініціювала конкурс з нагоди Дня усіх святих – Хелловін.

За умовами конкурсу всі учасники мали створити лякаючі образи до свята, потім сфотографуватися і викласти фото до соціальної мережі Instagram, позначивши офіційні профілі Університету та Студентської ради.

Варто зазначити, що усі фотороботи були неймовірно атмосферними та креативними. Дуже вдячні усім, хто долучився до конкурсу, а саме: Уляновська Альона, Стаховський Олександр, Мелевич Марія, Ілюшин Ігор, Шиян Роман, Стояновська Ліля, Коваль Анастасія, Іваненко Федір, Донаєва Мадіна, Загуменна Ірина, Грішина Тетяна, Киценко Анастасія, Орел Яна, Маляренко Надія, Катерина Нагайнікова.

За результатами було обрано найкращі образи в номінаціях:

• найкращий мейк-ап – Киценко Анастасія
  • найкращий повний образ – Грішина Тетяна
  • найкраще групове фото – Уляновська Альона та Стаховський Олександр
  • приз глядацьких симпатій – Донаєва Мадіна.

Вітаємо усіх переможців! Окрема вдячність Студентській раді Університету та Культурному центру!

Оновлено: Середа, 04 листопада 2020 17:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкуємо Хелловін моторошно весело!