Сертифікатний курс «Консультативна психологія в методі транзакційного аналізу» — Університет «КРОК»

Сертифікатний курс «Консультативна психологія в методі транзакційного аналізу»

02 листопада 2020 Новини та події

На базі навчально-практичного центру «Крок за КРОКом» ННІПС Університету «КРОК» відбувся практичний сертифікатний курс «Консультативна психологія в методі транзакційного аналізу».

Впродовж двох місяців щочетверга ведуча курсу Анна Валентинівна Абаніна (доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, сертифікований транзакційний аналітик) зустрічалася зі студентами, ділилася своїми знаннями, навичками, досвідом проведення психологічних консультацій та психотерапії в методі транзакційного аналізу. Учасники отримали дуже цінний досвід співтворчості в цьому освітньому процесі.

Цікаві запитання учасників, їхня рефлексія в процесі виконання вправ, групові обговорення, життєві приклади – надихають продовжувати!

Дякуємо Ірині Валентинівні Сингаївській за надані можливості проведення цього курсу та щиру підтримку!

Чекаємо на нові зустрічі!

Оновлено: Понеділок, 02 листопада 2020 18:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сертифікатний курс «Консультативна психологія в методі транзакційного аналізу»