Відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими ЗВО — Університет «КРОК»

Новини та події

Відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими ЗВО

02 листопада 2020 Новини та події

28 жовтня 2020 року відбувся конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими закладами вищої освіти.

У зв’язку з пандемією учасники зустрілися з відбірковою комісією онлайн у Microsoft Teams. До складу відбіркової комісії увійшли: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Дробина А.О., керівник проектів та програм, Євченко М.С., менеджер з адміністративної діяльності, Павлова І.І., менеджер по роботі зі студентами Студентського офісу, Панова А., представник Студентської ради Університету.

Студенти мали змогу обирати партнерські університети Польщі, Угорщини, Литви, Латвії, Італії, Іспанії, Німеччини, Туреччини та Хорватії. На відбір зареєструвалося 20 учасників, 11 з яких пройшли усі етапи відбору, а саме: написання мотиваційного листа; тест з англійської мови на рівень В2; інтерв’ю з відбірковою комісією.

Результати відбору вже доступні у групі KROK-Exchange в Facebook.

Вітаємо переможців! Щиро віримо, що Ви успішно і з користю проведете семестр у європейському закладі вищої освіти та достойно представите Університет «КРОК» на міжнародному рівні! А тих, кому не вдалося переконати відбіркову комісію цього разу, чекаємо на наступному відборі у квітні 2021 року!

Don’t give up та слідкуйте за новинами!

Оновлено: Вівторок, 03 листопада 2020 10:39
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими ЗВО