Звернення до абітурієнтів завідувача кафедри національної економіки та фінансів

25 липня 2019 Новини та події

Шановні абітурієнти!

Ваші батьки, які мають власний бізнес постійно стикаються з проблемами оподаткування, необхідністю мінімізувати податковий тягар, тощо. А Ваші дідусі й бабусі незадоволені несправедливим з їхньої точки зору розміром нарахованих пенсій. Хто ж їм допоможе як не Ви?

І саме для цього ми запрошуємо Вас на кафедру національної економіки та фінансів, де відомі у країні фахівці з вищезгаданих проблем доценти Юлія Скулиш, Леонід Тулуш та інші не менш професійні викладачі кафедри ознайомлять Вас з тонкощами професії фінансиста, дадуть ті знання, які стануть у пригоді не лише Вам, а й Вашим близьким.
Скористайтесь нагодою.

Грушко Віктор Іванович
Завідувач кафедри національної
економіки та фінансів