Майбутні психологи – першокурсники в Центрі «Доктор Сказка» — Університет «КРОК»

Майбутні психологи – першокурсники в Центрі «Доктор Сказка»

28 вересня 2016 Новини та події

Студенти першого курсу спеціальності «Психологія» 29 вересня 2016 року відвідали Психологічний центр «Доктор Сказка». Екскурсія до Центру відбулася під час практичного заняття з дисципліни «Вступ до фаху», яку викладає кандидат психологічних наук, професор кафедри психології І.В. Сингаївська.

Керівник Центру «Доктор Сказка» кандидат психологічних наук Разіда Мугаллімівна Ткач радо прийняла гостей, познайомила з колегами-співробітниками, розповіла про історію створення та розвитку Центру, про його завдання, напрями діяльності та досягнення. Також студенти дізналися про методи казкотерапії та юнгіанського консультування, які активно використовує в практиці «Доктор Сказка», розглянули окремі кейси з консультативної та психотерапевтичної роботи.

Першокурсники з натхненням та цікавістю сприйняли все побачене й почуте, надихнулися прекрасною атмосферою Центру, побачили перспективи розвитку в обраній професії психолога.

Щиро дякуємо Р.М. Ткач за плідну співпрацю!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майбутні психологи – першокурсники в Центрі «Доктор Сказка»