Перше вересня у студентів першого курсу спеціальності «Психологія» — Університет «КРОК»

Перше вересня у студентів першого курсу спеціальності «Психологія»

05 вересня 2016 Новини та події

Група першокурсників – майбутніх психологів розпочала своє навчання. Тридцять молодих, зацікавлених у своєму майбутньому студентів здобуватимуть знання за освітніми програмами спеціалізацій «Організаційна психологія» та «Юридична психологія».

Перше вересня було насиченим: знайомство з Університетом та однокурсниками; лекції з дисципліни «Загальна психологія» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології Т.О. Ковалькова); лекція та тренінг з дисципліни «Вступ до фаху» (викладач – кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології І.В. Сингаївська).

Попереду – чотири роки бакалаврату! Успіхів нашим першокурсникам!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перше вересня у студентів першого курсу спеціальності «Психологія»