Міс та Містер КРОКу – 2016 — Університет «КРОК»

Міс та Містер КРОКу – 2016

27 квітня 2016 Новини та події

21 квітня в Університеті відбувся традиційний щорічний конкурс «Міс та Містер КРОКу», організований департаментом зі студентських питань спільно з Культурним центром.

У актовій залі Університету «КРОК» проходило не просто свято, а справжнє вручення Оскару. Адже саме такий формат якнайкраще відповідає найемоційнішому та найочікуванішому університетському шоу!

Цей конкурс уже багато років дозволяє розкривати творчі здібності студентів, вчить їх працювати в команді, допомагає знаходити нових друзів.

Щороку ми обираємо найяскравіших студента та студентку, які гордо носять звання Міс та Містера «КРОКу». Цього року радість глядачам дарували 10 учасників: 4 хлопці та 6 дівчат.

Учасники змагалися в різноманітних конкурсах (портфоліо, дефіле, візитка, талант та дефіле в стилі). Протягом усіх етапів вони вміло демонстрували свої найкращі якості та таланти. Після виступу останньої конкурсантки, коли члени журі вийшли на нараду, глядачів тішили виступами інші талановиті студенти та співробітники.

До журі конкурсу цього року увійшли:

• Катерина Кольцова, директор модельної школи KModels;
  • Олена Тартасюк, директор компанії Silver home – мережі магазинів прикрас, подарунків та аксесуарів;
  • Тетяна Гойко, голова молодіжної громадської організації «Україна, Молодість, Надія», директор дитячого клубу «Розумник», засновник організації «Волонтерський рух за життя», продюсер конкурсу «Молоді таланти»;
  • Михайло Василенко, провідний український фотограф.

Отже, за рішенням журі номінації розподілилися таким чином:
Містер дівочих мрій – Дмитро Корсунівський
Міс Елегантність – Анна Кисіль
Містер Мужність – Борис Крамаренко
Міс Шарм – Вікторія Вовчок
Містер Стиль – Ярослав Мизюк
Міс Конгеніальність – Анастасія Клименко
Міс Чарівність – Гюнель Сулейман
Міс Фото – Альона Бабат
Міс Талант – Марина Коцур
Містер Талант – Олександр Горкушин

Друга віце-міс – Гюнель Сулейман
Другий віце-містер – Ярослав Мизюк
Перша віце-міс – Марина Коцур
Перший віце-містер – Борис Крамаренко

До останньої хвилини ніхто з присутніх не здогадувався, хто все-таки здобуде найпочесніші титули конкурсу.

Та нарешті імена переможців було оголошено. Тож у 2016 році Міс Університету «КРОК» стала Альона Бабат, а Містером Університету «КРОК» – Дмитро Корсунівський! І саме Дмитро та Альона представлятимуть Університет протягом наступного року на різних заходах.

Крім того, Дмитра разом з Гюнель Сулейман визнано фаворитами глядацьких симпатій.

Дякуємо всім, хто був причетний до створення цього неймовірного свята: Денису Мігалю, Отарі Векуа, Альоні Карпенко, Ігорю Степанченку, Вадиму Донцову, В’ячеславу Назаренку, режисеру Роману Дубенському, звукорежисеру Георгію Атрощенку, керівнику Театру танцю «КРОК» Інні Бєлозор, керівнику вокальної студії Сергію Дудку, заступнику директора Культурного центру Олександру Карапетяну, Ліані Шмаковій, Поліні Костирі, Андрію Дерябкіну, Павлу Табачеку, Анастасії Дубініній, Анастасії Магдік, Михайлу Романову, Анастасії Коцюбі, Миколі Пефтієву, Віктору Книшу, Дмитру Громею, Владу Колодяжному. Марині Паламарчук, Олександрі Капшук, Адаму Голоті, Івану Березко, Стефані Хамад, Олександру Андрієтті, Вікторії Ковальчук, Христині Луцюк, Ірині Мельник, Анні Шупило, Валерії Євтушенко, Роману Полозюку, Анастасії Кисіль, Тетяні Ільчук, Юрію Грубі, Ользі Мироновій, Катерині Клименко, Владу Штаку, Костянтину Тартаку, Вікторії Кіряхно, Наталії Василівні Наконечній, Наталії Титаренко, Катерині Чабалі, Наталії Ковальчук та всім, хто підтримував наших учасників.

Також дякуємо Микиті Шарапову, випускнику Університету «КРОК», за сприяння якого конкурс здобув спонсорську підтримку від компанії-партнера 2GIS.

Особливу подяку висловлюємо ректору Університету Лаптєву С.М. та адміністрації.

«Il n'y a pas de perdants mais uniquement des gagnants»
Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів і чекаємо нових конкурсантів наступного року!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Міс та Містер КРОКу – 2016 / 22.04.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 28 квітня 2016 19:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міс та Містер КРОКу – 2016