Відбувся відбір на участь у програмах обміну з європейськими ВНЗ — Університет «КРОК»

Відбувся відбір на участь у програмах обміну з європейськими ВНЗ

29 квітня 2016 Новини та події

28 квітня 2016 року відбувся конкурсний відбір на програми обміну з вищими навчальними закладами країн Європи. До складу відбіркової комісії входили: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Момот Н.М., заступник декана факультету міжнародних відносин, Кудак В.М., заступник декана факультету економіки та підприємництва, Богаченко Г.К. та Дробина А.О., керівники проектів та програм, і представники Студентської ради Університету.

Студенти Університету «КРОК» мали змогу обирати партнерські університети з Польщі, Нідерландів, Угорщини, Литви, Латвії та Італії. Бажаємо успіху всім учасникам, які продемонстрували свою вмотивованість та високий рівень володіння англійською мовою!

Результати відбору студентів, які безкоштовно проведуть навчальний семестр у європейському виші, та тих, кого буде номіновано на стипендію у рамках програми мобільності Erasmus+, буде оголошено 11 травня 2016 року.

Оновлено: П'ятниця, 29 квітня 2016 21:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся відбір на участь у програмах обміну з європейськими ВНЗ