Новини та події

Дорогі гості: до «КРОКу» завітали батьки майбутніх вступників

18 березня 2016 Новини та події

16 березня 2016 року в Університеті відбулися батьківські збори – познайомитися з навчальним закладом приходили рідні слухачів підготовчих курсів до вступу в Коледж економіки, права та інформаційних технологій.

Одним із найголовніших пріоритетів у роботі Університету «КРОК» і його підрозділів є практико-орієнтованість його освітніх програм. Саме це й стало основною темою спілкування з батьками майбутніх студентів. Крім того, учасники зібрання мали змогу познайомитися з директором КЕПІТу Сумбаєвою Л.П., яка розповіла батькам про особливості навчання в Коледжі.

Висловлюємо вдячність Людмилі Петрівні за участь у заході та надану інформацію, а також щиро дякуємо працівникам департаменту довузівської підготовки Довжук В.В., Хворостяній І.С., Дудко С.О. за відмінну підготовку до заходу, директору Центру розвитку кар’єри Поліщук Т.С. за матеріали про організацію виробничої практики для студентів Коледжу і працівникам департаменту зв’язків з громадськістю та реклами за організаційну і інформаційну підтримку.

Слід зазначити, що станом на 17 березня на підготовчих курсах до вступу в Коледж навчалося 112 слухачів.

Детальна інформація – за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.

Матеріали зустрічі можна переглянути за посиланнями:

Оновлено: Понеділок, 28 березня 2016 15:26
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Дорогі гості: до «КРОКу» завітали батьки майбутніх вступників