Новини та події

Візит представників Університету до партнерського навчального закладу в Грузії

Управління міжнародного співробітництваВідбувся візит представників Університету до партнерського навчального закладу в Грузії - Україно-грузинського навчально-наукового міжнародного інституту. Протягом тижня викладачі кафедри економічної теорії та кафедри фінансів і банківського бізнесу Чумаченко О.Г. та Красота О.В. провели лекційні та семінарські заняття для студентів інституту в рамках спільної навчальної програми за напрямом підготовки "Фінанси і кредит".

Начальник Управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв провів зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Грузії паном Василем Григоровичем Цибенко та другим секретарем Посольства України в Грузії пані Катериною Ткаченко, під час яких обговорювалися актуальні проблеми реформування системи вищої освіти двох країн, можливості розширення освітньої та культурної співпраці між вищими навчальнми закладами.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Візит представників Університету до партнерського навчального закладу в Грузії