Візит представників Університету до партнерського навчального закладу в Грузії

Управління міжнародного співробітництваВідбувся візит представників Університету до партнерського навчального закладу в Грузії - Україно-грузинського навчально-наукового міжнародного інституту. Протягом тижня викладачі кафедри економічної теорії та кафедри фінансів і банківського бізнесу Чумаченко О.Г. та Красота О.В. провели лекційні та семінарські заняття для студентів інституту в рамках спільної навчальної програми за напрямом підготовки "Фінанси і кредит".

Начальник Управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв провів зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Грузії паном Василем Григоровичем Цибенко та другим секретарем Посольства України в Грузії пані Катериною Ткаченко, під час яких обговорювалися актуальні проблеми реформування системи вищої освіти двох країн, можливості розширення освітньої та культурної співпраці між вищими навчальнми закладами.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Візит представників Університету до партнерського навчального закладу в Грузії