З перемогою у конкурсному відборі!

Управління міжнародного співробітництваУправління міжнародного співробітництва вітає Коробейнікову Ксенію (КРОК-Ексклюзив, 3 курс) та Кандибу Анастасію (КРОК-Екслюзив, 3 курс) з перемогою у конкурсному відборі та отриманням можливості безкоштовно навчатися цілий семестр у одній із найкращих бізнес шкіл Центральної та Східної Європи - Університеті ім. Леона Козмінського (м. Варшава, Польща).

Також вітаємо студентів Університету Темборську Анастасію (КРОК-Профі, 3 курс) та Шиманську Галину (Міжнародна економіка, 3 курс) з перемогою у конкурсному відборі на безкоштовне навчання у спільному польсько-американському університеті Вищій Школі Бізнесу (м. Новий Сонч, Польща).

Бажаємо переможцям успіхів у навчанні та незабутніх вражень!!!

Оновлено: Вівторок, 18 лютого 2014 15:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » З перемогою у конкурсному відборі!