Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії

Управління міжнародного співробітництваНа базі Університету відбувся Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії, що навчаються в Україні за участю Почесного Консула Монголії в Україні та за підтримки Управління міжнародного співробітництва. У привітальному слові Почесний Консул Монголії Хорлу Болдкхуяг висловив подяку Університету "КРОК" за гостинність та за цьогорічний прийом 10 студентів із Монголії на навчання на основних та підготовчому факультетах. Загалом на з'їзді були присутні більше 70 учасників з усіх куточків України. Офіційну частину гармонійно завершив баскетбольний турнір між командами монгольських студентів. Переможці серед чоловічих та жіночих команд отримали кубки, також їх привітали представники Управління міжнародного співробітництва та нагородили символічними подарунками від Університету.

На думку начальника УМС Андрія Григоровича Лотарєва такі зустрічі сприятимуть міжнародному іміджу і визнанню Університету та популяризації навчальних програм для іноземців серед потенційних студентів із країн Азії.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії