#проКРОК від випускника — Університет «КРОК»

#проКРОК від випускника

07 травня 2024 Новини та події

Випускник Фахового коледжу та Університету «КРОК» Басюк Роман ділиться своїм відгуком про навчання.

З трепетним серцем та щирою вдячністю, я хочу присвятити ці рядки alma mater – Фаховому коледжу та Університету «КРОК», де я провів незабутні роки навчання.

«КРОК» для мене – це не просто навчальний заклад, це місце, де з перших днів навчання ти поринаєш у коло крутезних особистостей та однодумців!

Фаховий коледж, різні профорієнтаційні заходи, конференції, професійні клуби та проєктні групи. Тут ти можеш підібрати активності, які тобі до душі!

Дякую кафедрі національної економіки та фінансів Румику Ігорю Івановичу, Плетенецькій Світлані Михайлівні, кафедрі управлінських технологій Пазєєвій Ганні Михайлівні, Кириченко Оксані Сергіївні, улюбленому КЕПІТу за ті навички та знання, якими ви навчали протягом 5,5 років!

Окрема подяка Центру Розвитку Кар'єри «КРОК», Павлу Лебедєву, Олександру Федоровичу, який став для мене справжнім компасом у світі працевлаштування. Завдяки їхній безцінній допомозі та підтримці я здобув  роботу в одному з центральних відділень Ощадбанку у Києві.

«КРОК» навчив мене не лише вчитися, а й попри всі труднощі працювати до кінця, та підтримувати інших!

Оновлено: Вівторок, 07 травня 2024 17:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від випускника