Відгук про ОПП «Готельно-ресторанна справа» — Університет «КРОК»

Відгук про ОПП «Готельно-ресторанна справа»

02 травня 2024 Новини та події

Коледж є потужною платформою для майбутнього нашої молоді та для нашої держави. Це я можу сказати як випускниця та викладач цього закладу. Освітньо-професійна програма та весь процес побудований настільки правильно та цікаво, що знання та практика після закінчення коледжу дозволяють студентам бути конкурентноспроможними на ринку праці.

Викладаючи предмет «Основи ресторанної справи», я бачу цікавість до навчання в студентів та потребу в практичних знаннях, що і закладено в основу навчального процесу.
Дякую цьому закладу за найкращі студентські роки та знання, які я здобула у свій час, і що сьогодні маю можливість надавати знання новому поколінню.

Відгук від випускниці Коледжу, екс-голови Студентської ради Коледжу 2011-2013 років, у 2016 році відкрила власну кав’ярню «at Home», наразі є власницею 3-х кав’ярень - Голубєвої Вікторії Олегівни.

Оновлено: П'ятниця, 03 травня 2024 17:08
Детальніше в цій категорії: « Кава Time Гостьова лекція »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відгук про ОПП «Готельно-ресторанна справа»