Участь в конференції — Університет «КРОК»

Участь в конференції

02 травня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року, успішна участь д.е.н., професора Петрової Ірини Леонідівни, завідувачки кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК», у другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток ринку праці в умовах глобалізаційних зрушень: виклики для України».

Конференція була присвячена актуальним питанням розвитку ринку праці в Україні в умовах сучасних викликів, зокрема воєнного часу. Учасники обговорили трудові ресурси, які є ключовим фактором економічного розвитку, та знаходили наукові підходи до їх оптимального використання в умовах глобалізації.
Д.е.н., професор Петрова Ірина Леонідівна внесла вагомий внесок у обговорення проблем ринку праці, ділячись своїм досвідом та науковими знаннями. Її участь підкреслила важливість академічного дослідження та практичного застосування результатів у сфері економіки та маркетингу.

Вітаємо д.е.н., професора Петрову Ірину Леонідівну з успішною участю у конференції та пишаємося її досягненнями у науковій галузі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Участь в конференції