Досвід страхової діяльності країн ЄС — Університет «КРОК»

Досвід страхової діяльності країн ЄС

07 березня 2024 Новини та події

Студенти Фахового коледжу взяли участь у наукових заходах, організованих в рамках місяця Студентського наукового товариства у лютому 2024 року.

Юними дослідниками стали другокурсники спеціальності «Фінанси, банківська спрва та страхування». Тема наукового обговорення: «Оцінка страхових відносин у зарубіжних країнах». Захід провела Світлана Плетенецька, кандидат економічних наук, доцент кафедри національної економіки та фінансів.

Під час доповідей і презентацій студенти розповіли про цікаві «родзинки», які свідчать про актуальність обраної тематики. Було розглянуто особливості реалізації страхових відносин у Франції, Німеччині, Іспанії, Італії, Бельгії, Люксембурзі та інших країнах. Також проведено оцінку ринку страхування в Україні в умовах війни.

Серед учасників варто відмітити виступ Вадима Калюха, доповідь якого викликала жваве обговорення та наукову дискусію.

Бажаємо всім учасникам заходу продовжувати наукові пошуки!

Кафедра національної
економіки та фінансів