Відкрите заняття Вайнорес І.Г. — Університет «КРОК»

Відкрите заняття Вайнорес І.Г.

07 березня 2024 Новини та події

23 лютого 2024 року в рамках відкритого заняття викладач Вайнорес Ірина Григорівна провела пару у форматі брейн-рингу для здобувачів освіти 3-го курсу Фахового коледжу Університету «КРОК» за темою «Фінанси».

Учасниками інтелектуальної гри були 2 команди: «Пт-21к» та «ФІН-21к».

На початку заняття викладач ознайомила з умовами та правилами інтелектуального батлу, який складався з п'яти  раундів: «Розминка», «Конкурс приказок і прислів'їв», «Питання-відповідь», «Фінансовий кросворд», «Пісенний конкурс».

Впродовж брейн-рингу в аудиторії панувала дружня атмосфера, яка сприяла активній участі всіх присутніх у грі. За результатами інтелектуальної битви переможцями стали учасники команди «Пт-21к» із перевагою в 3 бали.

Здобувачі освіти  продемонстрували високий рівень логічного мислення,  креативність, неабиякі творчі здібності, швидкість реакції та вміння нестандартно міркувати.

Хочеться відзначити високий професіоналізм, творчий підхід викладача до проведення заняття.

Вайнорес Ірина Григорівна відповідає займаній посаді.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрите заняття Вайнорес І.Г.