Відкрите заняття Мала І.Б. — Університет «КРОК»

Відкрите заняття Мала І.Б.

07 березня 2024 Новини та події

Відкрите заняття Малої І. Б. з дисципліни «Розроблення товару», яке викладач провела 28 лютого, було цікавим та пізнавальним.

Викладач із першої хвилини пари тримала увагу аудиторії. Тему презентувала креативно, запропонувавши присутнім цукерки, щоб роздивитися обгортку. При цьому Ірина Борисівна ознайомила здобувачів із двома видами обгорток товарів.

Заняття було наповнене вдалим поєднанням теоретичного та практичного матеріалів,  викладач майстерно здійснювала переходи між різними видами діяльності студентів.

Ірина Борисівна підготувала цікавий бланк для перевірки засвоєного матеріалу: здобувачам освіти потрібно було проаналізувати обгортку певного товару, звернути увагу на всі деталі.

Студенти виявили активність, ставили запитання, працювали над завданнями, дискутували. Під час заняття панувала позитивна атмосфера.

Можна відзначити, що було видно ретельну підготовку викладача  до пари та увагу до кожної складової заняття.

Ірина Борисівна провела заняття на високому професійному рівні з використанням сучасних методів та інформаційних технологій.

Мала Ірина Борисівна відповідає займаній посаді.

Оновлено: Четвер, 07 березня 2024 18:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрите заняття Мала І.Б.