Кіберспортивний турнір KEMP-24 — Університет «КРОК»

Кіберспортивний турнір KEMP-24

06 березня 2024 Новини та події

02 березня 2024 року в Університеті «КРОК» відбувся очікуваний багатьма шанувальниками комп’ютерних ігор кіберспортивний турнір з двох дисциплін – DOTA 2 та League of Legends.

Шанувальники цих ігор активно прибували в Університет за вказаною адресою. Організатори турніру зустрічали гостей та проводжували їх в укриття, де вболівальники та учасники зручно вмощувалися у спеціальній залі для спостерігання трансляції матчів та очікували на свій вихід до матчів.  Було іноді голосно та шумно, але все то були емоції глядачів.

Першими зійшлися бійці з League of Legends і в результаті матчів визначилися переможці:

1 місце - Данило Шуменко з Фахового коледжу група ПР-23к.

2 місце - Олександр Савчин з ННІ психології Університету «КРОК» група ПС/ЕКП-22.

Частина турніру з DOTA 2 вже на етапі реєстрації викликала дещо більшу зацікавленість, тому учасники активно відреагували на початок цієї дисципліни. Зала для спостерігання трансляції наповнилася коментарями та обговоренням тактик гравців. І коли черговий учасник перемагав супротивника у вирішальному моменті двобою – це був наче «Гол!» на футбольному матчі. Врешті-решт за результатами турніру зійшлися і два кращі бійці у фінальній битві та визначилися переможці з DOTA 2, а саме:

1 місце - Артем Сірош з Фахового коледжу група КН-22к.

2 місце - Микита Ліщук з підготовчих курсів «КРОК».

Усі переможці були нагороджені дипломами та призами.

Це не останній такий турнір від кафедри комп'ютерних наук та ННІІКТ, тож слідкуйте за анонсами та оголошеннями.

До наступних зустрічей!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Кібертурнір // 02.03.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 15 березня 2024 11:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кіберспортивний турнір KEMP-24