Психологічна адаптація в умовах війни та освіта дорослих — Університет «КРОК»

Психологічна адаптація в умовах війни та освіта дорослих

06 березня 2024 Новини та події

Сьогодні життя українців пронизане трагічними подіями, переживаннями, це надзвичайно негативно позначається на всіх сферах життєдіяльності. Кризові стани в умовах війни стають нормою, водночас, на превеликий жаль, стають нормою також емоційні виснаження й негативні психологічні стани.

Саме такій ситуації присвятили свою робочу зустріч науково-педагогічні працівники підрозділів нашого Університету, які є активними провайдерами освіти дорослих в Університеті у сфері медичної допомоги, психологічної підтримки тощо. Зустріч була ініційована директоркою департаменту освіти дорослих Університету «КРОК» Іриною Рибак. Серед учасників зустрічі – співробітники кафедри психології: кандидат психологічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри психології Олена Никоненко; кандидат психологічних наук, доцент Ганна Склярова; кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Острова; старший викладач кафедри Владислав Зубченко, а також учасником зустрічі став директор ННІ медицини Університету «КРОК», президент ВГО «Українська асоціація лікарів-психологів», експерт МОЗ України Богдан Божук.

Було обговорено основні вектори для фахової експертизи та можливості реалізації в Університеті «КРОК» курсів з освіти дорослих, що сприятимуть поширенню на загал обізнаності з методик підтримуючої комунікації й психологічної підтримки, інструментів психологічної адаптації в умовах впливу війни.

Оновлено: Середа, 06 березня 2024 16:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Психологічна адаптація в умовах війни та освіта дорослих