Показати матеріали по тегу: освіта дорослих — Університет «КРОК»
17 квітня 2024 Новини та події

Вельмишановні колеги!

Департамент розвитку освіти дорослих Університету «КРОК» засвідчує Вам свою повагу!

16 квітня 2024 Новини та події

Сучасна освіта передбачає необхідність вивчення якісно нових інструментів креативної взаємодії з соціальними медіа, у тому числі йдеться про використання стратегій SMM просування в соцмережах та медіабрендування, створення цікавого освітнього контенту й формування якісної, відкритої, мотивуючої комунікації зі стейкголдерами освітнього процесу на різноманітних платформах сучасних соціальних мереж.

15 квітня 2024 Новини та події

Нещодавно в Університеті «КРОК» на базі Департаменту освіти дорослих відбулися курси підвищення кваліфікації з опанування інструментів Moodle «Розвиток інформаційно-комунікаційних навичок в організації дистанційного формату навчального процесу». До навчання долучились слухачі з Університету «КРОК», а також науково-педагогічні працівники з інших закладів освіти.

27 березня 2024 Новини та події

Щасливі повідомити, що 26 березня 2024 року в житті нашого закладу освіти відбулася знаменна подія: між Національним агентством України з питань державної служби в особі Голови НАДС Наталії Алюшиної та Університетом «КРОК» в особі Президента Університету «КРОК» Сергія Лаптєва підписано меморандум про співробітництво. У документі йдеться про співпрацю з питань професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, сприяння популяризації державної служби, залученню на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування молоді.

Сторінка 1 з 3