Університет КРОК пишається своїми випускниками — Університет «КРОК»

Університет КРОК пишається своїми випускниками

01 березня 2024 Новини та події

Рубрика Університету «КРОК» пишається  своїми випускниками.

Знайомтесь, Долянівська Яна, бакалавр права, випуск 2022 року, магістр права, випуск 2024 року!

«Я студентка Юридичного факультету Університету «КРОК». Роки мого навчання почались з 2018 року, в 2022 році отримала диплом бакалавра та однозначно була налаштована на магістратуру.

Навчання почалось з кроку до Університету «КРОК» - це був крок до багажу знань та досвіду, який дав мені зрозуміти чи правильний вибір було мною зроблено, а відповідь однозначно була: ТАК!

Отримавши диплом бакалавра та магістра «Право». Я зрозуміла, що це МОЄ покликання, оскільки на сьогодні за плечима вже є досвід роботи в Київському окружному адміністративному суді, наразі стажування в одній із провідних юридичних фірм м.Києва! Впевнена, далі буде! І радію, що КРОК, його викладачі та наставники до цього причетні!»

Оновлено: П'ятниця, 01 березня 2024 17:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет КРОК пишається своїми випускниками