#ПроКРОК — Університет «КРОК»

#ПроКРОК

26 лютого 2024 Новини та події

Нещодавно відбувся випуск магістрів набору 2022 року кафедри психології. Ми раді були розділити радість від події разом з випускниками та отримали багато слів вдячності, серед них і відгук від випускниці Аліни Берестовської.

«Загалом досвід навчання в магістратурі не був для мене легким - за ним стоїть багато зусиль, роботи над собою, подолання внутрішніх і зовнішніх перепон. Однак університет, кафедра психології, викладачі, група зробили все можливе, щоб підтримати мене в проходженні цього шляху. Завдяки допомозі та уважному  ставленню викладачів мені вдалося пройти всі етапи навчання та отримати довгоочікуваний диплом магістра психології.

Бажаю, викладачам кафедри та фахівцям сил і наснаги у навчання та супроводі нових студентів на шляху до опанування професії психолога.»

Аліна Берестовська

У свою чергу бажаємо Аліні та усім випускникам реалізації в такій складній та важливій професії психолога і подальшого розвитку як у науковій, так і у практичній психологічній діяльності.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #ПроКРОК