Особливості розвитку страхового ринку України — Університет «КРОК»

Особливості розвитку страхового ринку України

26 лютого 2024 Новини та події

22 лютого 2024 року викладач Фахового коледжу Університету «КРОК», кандидат економічних наук, доцент Світлана Плетенецька провела відкрите заняття з освітнього компоненту «Основи страхової справи» для студентів другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Тема лекції: «Страховий ринок». Було розкрито поняття страхового ринку, його основні елементи та особливості функціонування в Україні.

Цікавий виступ Світлани Михайлівни був доповнений презентаційним матеріалом. Особливий інтерес у студентів викликала практична оцінка ринку страхових послуг в Україні в умовах війни.

Викладачем було продемонстровано добре володіння навчальним матеріалом, вдало обрана методика проведення заняття з використанням різних форм візуалізації інформації, вміння зацікавити та спонукати до обговорення важливих питань. Світлана Михайлівна ще раз підтвердила високий рівень викладацької майстерності та вміння активно й цікаво працювати зі студентами.

Поділився новиною Ігор Румик, голова циклової комісії з фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., професор.

Оновлено: Понеділок, 26 лютого 2024 15:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Особливості розвитку страхового ринку України