Брейн-ринг «КРОК до знань» — Університет «КРОК»

Брейн-ринг «КРОК до знань»

20 лютого 2024 Новини та події

В рамках місяця Студентського Наукового Товариства у Фаховому коледжі відбувся брейн-ринг «КРОК до знань».

Він подарував студентам нові враження та корисні навички та став ще одним з кроків до нових знань і досягнень  дивовижною подорожжю навчання!

Всі студенти, які брали участь у заході – великі молодці!!!

Але в кожному змаганні повинні бути свої переможці!

Отже:

3 місце – поділили між собою команди груп ПТ-23к та Пр-23к/2,

а 2 та 1 місця у чесній боротьбі отримали команди груп Пр-23к/1 та Ма-23к/2 відповідно.

Вітаємо переможців!!!

Дякуємо організаторам проєкту: завідувачці відділення загальноосвітньої підготовки Кудряшовій Світлані Вікторівні, методисту відділення Венгринович Софії та членам СНТ – Гречко Ірині, Недоспасовій Вікторії, Масленніковій Валерії, а також шановним членам журі – Кондес Тетяні Василівні, Уварову Леоніду Миколайовичу за це справжнє Свято знаннь.

Зичимо всім успіхів!!! До нових змагань!!!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Брейнринг // 13.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 20 лютого 2024 15:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Брейн-ринг «КРОК до знань»