Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР» відбувся! — Університет «КРОК»

Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР» відбувся!

20 лютого 2024 Новини та події

14 лютого 2024 року відбувся Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР». Пишаємося, що разом з вами нам вдалося зібрати 38 634 ₴. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби 66-ої окремої механізованої бригади ім. Князя Мстислава Хороброго Сухопутних військ ЗСУ. Вже розпочато перемовини із командуванням бригади стосовно реалізації коштів. Тож очікуйте на звіт.

Team проєкту висловлює СЕРДЕЧНУ ВДЯЧНІСТЬ адміністрації Університету та Коледжу й усім, хто підтримав наш збір чи-то коштами, чи-то поширеннями. Також вдячні за особливу підтримку проєкту Департаменту зі зв’язків з громадськістю та реклами, деканату Фахового коледжу, Центру інформаційних технологій, Асоціації випускників та Навчально-науковій бібліотеці нашого Університету.

Радіємо, що творчий задум проєкту втілено якнайкраще. Ідея, концепція, сценарій та режисура концерту – Валентин Янчарук; аранжування інструментальної частини концерту – Вікторія Кочмарук; дизайн простору актової зали – Аліна Мацьовита, Анастасія Маринчик; постановка виступу від ArtKEPIT – Ірина Рибак.

Дякуємо кожному глядачеві концерту у залі та онлайн.

Вдячні безмежно за підтримку, довіру, долучення та співдію

З повагою, вдячністю та найкращими побажаннями:

Вокальна студія Університету «VOSK Band» під керівництвом Валентина Янчарука.

Команда: Євгенія Гнатишен, Анастасія Дробіна, Даниїла Костюченко, Вікторія Кравець, Вікторія Кочмарук, Аліна Мацьовита, Аліна Півак, Юлія Строганова, Анастасія Червак, Каріна Шакірова

Мистецька студія «ArtKEPIT» під керівництвом Анастасії Маринчик

Команда: Дмитро Акінін, Уляна Батуревич, Евеліна Берташ,  Ангеліна Буряченко, Даміан Гнатюк, Максим Греца, Валерія Закотій, Кирило Євграфов, Діана Курішенко, Олександра Романчук, Оксана Хороша, Анастасія Чимбель, а також за участі Ігоря Нестеренко

Гурт «Guitar Band» під керівництвом Вікторії Кочмарук

Команда: Тетяна Багінська (гітара), Андрій Барчук (гітара), Данило Брисюк (барабани), Євгенія Гнатишен (гітара), Яніна Горбунова (скрипка), Нікіта Катаєв (гітара), Ярослав Терлєєв (гітара), Матвій Шевчук (скрипка)

Технічне забезпечення концерту: Олександр Куренков, Дарка Баданіна, Богдан Дорошенко, Олександр Цимбалюк

Фотосупровід: Анастасія Наконечна та Роман Побережний

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР» // 14.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 22 лютого 2024 13:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР» відбувся!