Комп'ютерники теж цікавляться творчістю — Університет «КРОК»

Комп'ютерники теж цікавляться творчістю

16 лютого 2024 Новини та події

14 лютого 2024 року здобувачі вищої освіти 122 спеціальності «Комп'ютерні науки» відвідали черговий загальноуніверситетський культурно-мистецький захід – концерт «ВИЩЕ ХМАР» за участі Вокальної студії «VOSK Band», гурту «Guitar Band» та мистецької студії «Art КЕПІТ».

Студенти були приємно вражені атмосферою та загальним настроєм на концерті і охоче поділилися своїми враженнями.

Янін Костянтин Андрійович, гр. КН-23:

«Цікавий захід, мені дуже сподобалось.Особливо варте уваги те, як учасники концерту вміло передавали як веселі так і сумні емоції, а також, взагалі весь концерт видався дуже захоплюючим та вартим своїх коштів та часу, не жалію що прийшов.»

Єгорейченко Данило Дмитрович, гр. КН-23:

«Лише найкращі враження. Виконавці вражають не лише своїм музичним майстерством, але й здатністю передавати емоції. Відмінна атмосфера, що створилась, залишила теплі спогади. Рекомендую всім, хто цінує якісні виступи та позитивні враженнями».

Оновлено: П'ятниця, 16 лютого 2024 19:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Комп'ютерники теж цікавляться творчістю