Світла пам'ять професору Рачу Валентину Анатолійовичу — Університет «КРОК»

Світла пам'ять професору Рачу Валентину Анатолійовичу

16 лютого 2024 Новини та події

16 лютого 2024 року перестало битися серце українського видатного науковця, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора, професора навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Рача Валентина Анатолійовича.

Валентин Анатолійович очолював навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій Університету з 2016 по 2023 рік. Талановитий викладач, мудрий наставник, неймовірно щирий і відданий своїй справі, наш друг і колега, який завжди знаходив для кожного з нас слова підтримки.

Від імені Вченої ради, ректорату, професорсько-викладацького складу, працівників та студентів Університету «КРОК» висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Валентина Анатолійовича з приводу тяжкої втрати. Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки.

Світла пам’ять!

Прощання відбудеться 18 лютого о 13:30 у Володимирському соборі.

Оновлено: Понеділок, 19 лютого 2024 12:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Світла пам'ять професору Рачу Валентину Анатолійовичу