Курс підвищення кваліфікації «Цифровізація освіти та робочих процесів» — Університет «КРОК»

Курс підвищення кваліфікації «Цифровізація освіти та робочих процесів»

01 березня 2024 Новини та події

Відкриваємо нові горизонти сучасних компетентностей в Університеті «КРОК»!
Розпочинається набір на курс підвищення кваліфікації у галузі новітніх технологій: «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ ТА РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ (на базі Microsoft 365)».

Лектор й ментор курсу: Головань Володимир Володимирович, директор Центру інформаційних технологій Університету «КРОК», який має багаторічний досвід роботи в IT, викладач Університету «КРОК» та Фахового коледжу Університету «КРОК».

Контент курсу:

• Outlook. Пошта та календар Teams – єдина online платформа.
  • SharePoint – цифровий корпоративний простір організації чи компанії.
  • Microsoft Project – інструмент для управлінських адміністративних рішень та проєктної діяльності.

Фокус уваги: практичне використання сервісів Microsoft Office 365 для навчання та організації робочих процесів, реалізації проєктної діяльності та використання інструментів сервісу для якісного адміністрування.

Наші переваги: заняття також будуть доступні у записі! По завершенню видається свідоцтво.

Тайм-лайн курсу: ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ РАЗОМ!
01.03.2024, 04.03.2024, 8.03.2024, 11.03.2024
Початок: 15:00

Тривалість: 8 академічних годин

Вартість: 500 грн. (для штатних співробітників – безкоштовно; для співробітників, що працюють за сумісництвом – 250 грн.)

Для реєстрації слід заповнити реєстраційну форму за лінком: тицяти тут

Підтвердження реєстрації надійте навзаєм якнайшвидше після заповнення реєстраційної форми.

Маєте запитання, радо відповімо!

Електронна пошта: [email protected]

Працюємо заради підтримки української SUPERPOWER З Україною у серці!

Оновлено: Вівторок, 20 лютого 2024 13:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Курс підвищення кваліфікації «Цифровізація освіти та робочих процесів»