Кіберспортивний турнір «KROK Esports MOBA Cup 2024» (KEMP-24) — Університет «КРОК»

Кіберспортивний турнір «KROK Esports MOBA Cup 2024» (KEMP-24)

22 лютого 2024 Новини та події

Кафедра комп'ютерних наук оголошує про кіберспортивний турнір Університету «КРОК», який відбудеться вже незабаром, а саме 02 березня 2024року!

Це захоплююча можливість продемонструвати свої ігрові навички та стати частиною тзахоплюючої гри в режимі один на один. Запрошуємо учнів 9-их та 11-их класів, студентів Університету та Коледжу на весняний турнір KEMP-24 з таких дисциплін:

• DOTA 2.
  • League of Legends (регіональний сервер «Північна та Східна Європа»).

Зареєструватись на турнір можна за посиланням: https://forms.gle/9KrgXLAat8L1LaAe7

Не пропустіть свій шанс взяти участь у захопливому турнірі та здобути нагороди.

Реєструйтеся зараз і підготуйтеся до битви!

Графік турніру:

• 26.01-22.02 — реєстрація учасників.
  • 29.02 — оголошення результатів реєстрації.
  • 02.03 — день проведення турніру.

*Турнір буде проходити в укритті Університету «КРОК» за адресою вулиця Табірна, 30-32.

Долучайтеся до нашої кіберспортивної спільноти та приготуйтеся до захоплюючих емоцій.
Бажаємо усім удачі та веселощів!

Оновлено: Вівторок, 20 лютого 2024 15:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кіберспортивний турнір «KROK Esports MOBA Cup 2024» (KEMP-24)